betclic

Nicholls: Jestem do dyspozycji selekcjonera

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 07:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Scott Nicholls zadeklarował walkę o miejsce w składzie Wielkiej Brytanii na finał Drużynowego Pucharu Świata, który w tym roku zaplanowano na 30 lipca na torze National Speedway Stadium w Manchesterze.

Przed 37-letnim żużlowcem, który siedmiokrotnie indywidualnie sięgał po krajowy prymat, trudne wyzwanie, bowiem w tym momencie faworytami do nominacji selekcjonera Aluna Rossitera uważani są Tai Woffinden, Chris Harris, Robert Lambert, Craig Cook i Danny King.

- Dla mnie to nie tylko próba zdobycia złotego medalu, chociaż z pewnością byłoby czymś wspaniałym dokonanie tego, bowiem ten sezon to dla nas najlepsza szansa na wiele lat, gdyż wiemy jak dobrze czujemy się u siebie. Zwłaszcza, że nowy tor może dać nam trochę przewagi nad resztą stawki. To jednak dla mnie przede wszystkim kwestia przyszłości - wyznał Nicholls cytowany przez oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

- Zawsze mówiłem, że jestem do dyspozycji selekcjonera pod każdym względem. Chciałbym pomóc młodszym chłopakom przywrócić brytyjski speedway na właściwe miejsce. To fantastyczne, że mamy znów mistrza świata, ale byłoby jeszcze cudowniej, gdyby po takiej długiej przerwie od 1980 roku, także ponownie osiągnąć drużynowy sukces - podkreślił jeden z liderów Belle Vue Aces.

- Rozmawiałem już z "Rosco" i jestem przekonany, że będę wystarczająco dobry, aby wykonać swoje zadanie, ale jeśli znajdę się wśród nominowanych, to zapewniam, że będę mocno wspierać chłopaków w walce o zwycięstwo - dodał Nicholls.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!