betclic

Nicholls: Każdy może sprawić niespodziankę. My także

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 21:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Scott Nicholls jest przekonany, że reprezentacja Wielkiej Brytanii jest w stanie wywalczyć złoty medal tegorocznego finału Drużynowego Pucharu Świata.

Cztery najlepsze drużyny globu tym razem powalczą o prymat 30 lipca na torze National Speedway Stadium w Manchesterze. Tytułu bronić będą żużlowcy Szwecji.

- Każdy chce zdobyć złoty medal i my także. Jeśli wszystko ułoży się po naszej myśli, to powinnyśmy skończyć zawody na najwyższym stopniu podium - podkreślił Nicholls dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Nie spodziewałem się rok temu, że wygra Szwecja. To nie jest żaden brak szacunku. Na papierze najsilniejsi wydawali mi się Duńczycy, tym bardziej, że walczyli u siebie. Każdy więc może sprawić niespodziankę - kontynuował siedmiokrotny indywidualny mistrz Wielkiej Brytanii.

- Czekamy na kolejny medal już dziesięć lat. Kilka razy byliśmy blisko, ale nie udało się i to było bardzo rozczarowujące. Teraz jednak powinno nam sprzyjać własne podwórko. Musimy wykorzystać taką przewagę. Wierzę, że jesteśmy w stanie tego dokonać. Mam także nadzieję, że będę w odpowiedniej formie i dostanę się do składu naszej reprezentacji - dodał Scott Nicholls.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!