betclic

Niciński: Cracovia naszym najtrudniejszym rywalem w Ekstraklasie

Ostatnia aktualizacja: 20/09/16 07:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, musieliśmy się sporo nabiegać, bo Cracovia nas do tego zmusiła. Jej klasa sportowa jest bardzo wysoka i jeśli tak zagra w kolejnym meczu to na pewno zdobędzie 3 punkty – powiedział na konferencji prasowej po starciu z Pasami (1:0) szkoleniowiec Arki Gdynia, Grzegorz Niciński.

Beniaminek po dziewięciu seriach gier plasuje się w tabeli LOTTO Ekstraklasy na piątym miejscu. Jak do tej pory Żółto-Niebiescy zgromadzili na swoim koncie szesnaście punktów. Do podium w tym momencie tracą trzy "oczka".

– Zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty. Graliśmy z najlepszym przeciwnikiem, z jakim do tej pory przyszło nam się zmierzyć w Ekstraklasie. Musieliśmy się sporo napracować, by wygrać. Mieliśmy szczęście pod bramką przeciwnika, jak również pod swoją bramką
– przyznał Grzegorz Niciński, cytowany przez "arka.gdynia.pl".

– Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, musieliśmy się sporo nabiegać, bo Cracovia nas do tego zmusiła. Jej klasa sportowa jest bardzo wysoka i jeśli tak zagra w kolejnym meczu to na pewno zdobędzie 3 punkty. Tego życzę trenerowi – kontynuował.

– Zaryzykowaliśmy z Marcusem, który miał problemy zdrowotne. Wszedł na 20 minut i zrobił to, co do niego należy. Swoimi umiejętnościami dał nam 3 punkty – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela