betclic

Nicki Bille: Jeśli przegrywamy to do domu wracamy smutni

Ostatnia aktualizacja: 17/08/16 18:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Atmosfera jest dużo lepsza. Futbol dla nas wszystkich jest dokładnie tym samym czym dla kibiców. To nasze całe życie. Jeśli przegrywamy to do domu wracamy smutni. Po zwycięstwach jest zdecydowanie lepiej – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Nicki Bille.

Kolejorz po 5. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli przedostatnie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Jana Urbana zgromadzili na swoim koncie cztery punkty. Do liderującego Zagłębia Lubin tracą w tym momencie siedem "oczek".

– Każdy mecz u siebie kontrolujemy i dłużej utrzymujemy się przy piłce. Różnica w porównaniu do poprzednich spotkań polegała na tym, że w piątek zdobyliśmy bramkę. Nie pozwoliliśmy Cracovii na wiele, a sami mieliśmy kilka okazji – przyznał Nicki Bille, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Po czterech meczach bez zwycięstwa było nam trudno. Dlatego musieliśmy pokazać klasę. Szczególnie, że był to mecz na naszym stadionie. Potrafimy grać z presją, wygrywać takie mecze i to udowodniliśmy w starciu z Cracovią – zaznaczył.

Atmosfera jest dużo lepsza. Futbol dla nas wszystkich jest dokładnie tym samym czym dla kibiców. To nasze całe życie. Jeśli przegrywamy to do domu wracamy smutni. Po zwycięstwach jest zdecydowanie lepiej. Cały tydzień będzie teraz lepszy. Przed kolejnym meczem będzie na naszych twarzach więcej uśmiechu – podsumował snajper Kolejorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela