betclic

Nicki Bille: Na naszych twarzach jest więcej uśmiechu

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 13:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Poprawiła się atmosfera w szatni poznańskiego Lecha. W piątek podopieczni Jana Urbana wygrali z Cracovią i odnieśli pierwsze zwycięstwo ligowe w tym sezonie. - Każdy mecz u siebie kontrolujemy i dłużej utrzymujemy się przy piłce - zaznacza Nicki Bille w rozmowie z oficjalną stroną ekipy z Wielkopolski.

Duńczyk w ostatnim spotkaniu nie zdobył bramki. Trafił natomiast w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Oba te mecze zespół trenera Jana Urbana wygrał. - Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Po czterech meczach bez zwycięstwa było nam trudno. Dlatego musieliśmy pokazać klasę. Szczególnie, że był to mecz na naszym stadionie. Potrafimy grać z presją, wygrywać takie mecze i to udowodniliśmy w meczu z Cracovią - podkreśla snajper Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl.

Jego zdaniem zeszłotygodniowe zwycięstwa mogą mieć bardzo duże znaczenie dla zespołu. - Atmosfera jest dużo lepsza. Futbol dla nas wszystkich jest dokładnie tym samym czym dla kibiców. To nasze całe życie. Jeśli przegrywamy, to do domu wracamy smutni. Po zwycięstwa jest zdecydowanie lepiej. Cały tydzień będzie teraz lepszy. Przed kolejnym meczem będzie na naszych twarzach więcej uśmiechu - kończy Nicki Bille.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Darkheim
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +2076
Kibicuje:
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
16.08.2016 / 16:45:40
No najwyższy czas żeby zacząć strzelać gole Nicki.

Tabela