betclic

Nicki Bille przejdzie w Barcelonie operację

Ostatnia aktualizacja: 07/10/16 20:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Nicki Bille w piątek przejdzie w Barcelonie zabieg kontuzjowanej pachwiny. Zanim jednak wróci do pełni zdrowia, czeka go dwumiesięczna rehabilitacja - czytamy na oficjalnej stronie poznańskiego Lecha.

Duński snajper ostatni mecz w barwach Kolejorza zagrał 12 sierpnia przeciwko Cracovii. Od tego czasu opuścił aż siedem pojedynków poznańskiej drużyny. Od kilku dni przebywa natomiast w klinice w Barcelonie, gdzie poleciał na konsultacje. Ostatecznie okazało się, że konieczne jest przeprowadzenie operacji.

- To zabieg przewlekłej kontuzji i dolegliwości bólowych w okolicy pachwiny - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań, dr Krzysztof Pawlaczyk. Zabieg zostanie przeprowadzony przez hiszpańskiego ortopedę specjalizującego się leczeniu sportowców - dr Ramona Cugata Bertomeu. W przeszłości współpracował on m.in. z Pepem Guardiolą, Andresem Iniestą, Xavim i Samuelem Eto.

Po zabiegu Duńczyk pozostanie przez kilka dni w klinice, w której był operowany. - W zależności od tego, jak będzie się czuł, zostanie w szpitalu od trzech do siedmiu dni - przyznaje klubowy lekarz, który jest z nim w stałym kontakcie. - Po powrocie z Barcelony będzie on przez dwa miesiące się rehabilitował - dodaje Pawlaczyk cytowany przez lechpoznan.pl.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 311 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20321
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
08.10.2016 / 06:30:35
Szkoda piłkarza....poważna kontuzja.

Tabela