betclic

Nicki Bille z podejrzeniem naderwania mięśnia dwugłowego

Ostatnia aktualizacja: 23/02/16 16:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Carte, wikipedia

Nicki Bille jest jedynym kontuzjowanym piłkarzem po sobotnim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Napastnik Kolejorza nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu zespołu.

Duńczyk w ostatnim meczu doznał kontuzji i opuścił boisko jeszcze w trakcie pierwszej połowy. Po powrocie do Poznania przeszedł badania. - Podejrzewamy naderwanie mięśnia dwugłowego - mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk w rozmowie z oficjalną witryną zespołu. 

Szczegółowe wyniki badań i pełna diagnoza będzie znana we wtorek. Wtedy też lekarze będą mogli więcej powiedzieć na temat terminu powrotu piłkarza do treningów. Poza Nickim Bille z zespołem nie trenuje Marcin Robak, który jeszcze w tym miesiącu przejdzie badania kontrolne, które podsumują trwającą od stycznia rehabilitację. Po testach lekarze będą mogli więcej powiedzieć o przybliżonym powrocie napastnika do treningów z drużyną.

Pozostali lechici są w pełni zdrowi i koncentrują się na przygotowaniach do spotkania z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w niedzielę o godz. 15:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela