betclic

Nicki Pedersen: W tym sezonie będę jeszcze lepszy

Ostatnia aktualizacja: 31/01/16 21:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Nicki Pedersen jest przekonany, że odpowiednio długi odpoczynek po ciężkim sezonie ułatwi mu powrót do ciężkiej pracy, jaka czeka go na żużlowym torze w bieżącym roku. 

Duńczyk miniony sezon zakończył jako drużynowy mistrz Polski z Fogo Unią Leszno oraz trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Grand Prix. Po tych sukcesach zabrał swoją partnerkę Helene Huttmann na wakacje do Dubaju. 

- To było dla mnie ważne, aby zakończyć ostatni sezon i odpocząć. Potrzebowałem solidnego odpoczynku bez jakiegokolwiek treningu. Robiłem tylko podstawowe ćwiczenia, ale nie chciałem budować formy przed końcem grudnia - podkreślił Pedersen w rozmowie z oficjalną stroną Speedway Grand Prix. 

- Teraz czuję, że mam właściwą energię do bardzo ciężkiego treningu, aby uzyskać naprawdę niezłą formę na nadchodzący sezon. Wierzę, że w tym roku będę jeszcze sprawniejszy - zapowiada trzykrotny mistrz świata. 

- Lubię siebie. Naprawdę doceniam moje życie. Cieszę się z faktu, że mogę być żużlowcem, co było kiedyś tylko moim hobby i mogę zarobić dzięki temu kilka funtów. Szanuję to i staram się cieszyć życiem, jak najlepiej to możliwe - podsumował Nicki Pedersen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!