betclic

"Nie ma dobrego czasu, by mierzyć się z Liverpoolem"

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 21:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport, Shutterstock

Liverpool FC nie zanotował najlepszego startu w ligowych rozgrywkach, lecz szkoleniowiec Girondins Bordeaux, Willy Sagnol zaprzeczył, że jest to odpowiedni czas, żeby grać z "The Reds".

"Żyrondyści" podejmą angielski zespół na własnym stadionie w czwartkowy wieczór w ramach Ligi Europy. Trener francuskiej drużyny przestrzega również, że sytuacja kadrowa ich przeciwników także nie jest powodem, dla którego jego drużyna miałaby łatwiej.

- Czy to jest dobry czas, żeby grać z Liverpoolem? Nie wiem czy można tak kiedykolwiek powiedzieć, jeśli jest się z Bordeaux - powiedział Sagnol cytowany przez portal "FourFourTwo".

- "The Reds" mają dobry skład. Absencja kilku graczy niczego nie zmienia. W naszym zespole też nie wszyscy będą mogli zagrać - dodał Francuz.

- Łatwo przygotować się do wielkich spotkań. Jestem bardzo podekscytowany, że zmierzymy się z jednym z najwspanialszych klubów na naszym kontynencie - kontynuował były reprezentant "Trójkolorowych".

- Walczyliśmy o Ligę Europy od roku. Za cel postawiliśmy sobie awans do fazy pucharowej. Myślę, że ludzie są świadomi ile wysiłku wkładamy nasze występy i dlatego większość z nich przyjdzie na stadion - zakończył trener francuskiego klubu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!