Nie ma Messiego, nie ma trzech punktów. Wpadka Barcelony w meczu z Malagą

Ostatnia aktualizacja: 19/11/16 18:19, Komentarzy: 35

0
35

FC Barcelona zremisowała u siebie z Malaga CF 0:0 w drugim sobotnim spotkaniu 12. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Camp Nou w szeregach gospodarzy nie mógł wystąpić zawieszony za kartki Luis Suarez oraz niedysponowany z powodu wirusa i wymiotów Leo Messi.

"Duma Katalonii" bez Urugwajczyka i Argentyńczyka dominowała na murawie, ale nie potrafiła wykorzystać swojej przewagi, nawet gdy rywale grali już w "dziesiątkę", po tym jak czerwoną kartką po faulu na Neymarze ujrzał w drugiej połowie Diego Llorente.

W doliczonym czasie gry dwie kapitalne interwencje zaliczył Kameruńczyk Carlos Idriss Kameni, a za niesportowe zachowanie sędzia wyrzucił jeszcze z boiska Juana Carlosa, który wcześniej zmarnował najlepszą sytuację dla zespołu z Andaluzji.

Podopieczni Juande Ramosa po czwartym podziale punktów w tym sezonie są na dziesiątym miejscu w tabeli. Broniąca tytułu "Blaugrana" zremisowała natomiast po raz drugi i pozostała wiceliderem klasyfikacji.

* * * * * *
FC Barcelona - Malaga CF 0:0.
Czerwone kartki: Diego Llorente (68, Malaga), Juan Carlos (90+7)
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 85 dni
Ilość komentarzy: 528
Oceny: +753
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
20.11.2016 / 09:37:00
Świetnie, już 4 punkty przewagi na Barcą. Wpadka się przydarzy każdemu, Real też pogubi punkty ale świetnie, że wykorzystali okazję i powiększyli przewagę, zwłaszcza grając z Atletico.
arthy
Zarejestrowany od: 1537 dni
Ilość komentarzy: 2776
Oceny: +11091
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
19.11.2016 / 20:47:37
Brak messiego? Nie chce mi sie wierzyc, ze tak klasowa druzyna jest uzalezniona od jednego gracza
19.11.2016 / 20:46:23
To ma byc usprawiedliwienie najlepszej druzyny na swiecie ? A nie np gorzszy dzien badz brak messiego?
mateo89
Zarejestrowany od: 124 dni
Ilość komentarzy: 1503
Oceny: +9493
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
19.11.2016 / 19:38:30
Malaga grała defensywnie, ale tak po prostu podjęli taktykę, ale gdzie była Barcelona, przepraszam, ale naprawdę słabo zagrali, nie chce mówić oczywistości ale było widać brak Messi'ego
qrviq
Zarejestrowany od: 728 dni
Ilość komentarzy: 1465
Oceny: +36871
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
19.11.2016 / 20:36:36
Barcelona była dzisiaj na Ibizie na wakacjach.
manieqxxx
Ilość komentarzy: 1443
Oceny: +8541
19.11.2016 / 19:30:47
Nie ma co składać winy na sędziego. Barcelona powinna wykorzystać to , co miała, ale zagrali nieskutecznie. Wg mnie gol Pique niesłusznie został anulowany, ale sędzia nie miał do dyspozycji powtórki, więc się po ludzku pomylił. Słuszna uwaga Exile, że zapierdalać trzeba cały mecz, a nie tylko końcówkę. Przycisnąć trzeba było w pierwszej połowie, a po strzeleniu 2-3 bramek spokojnie klepać, a nie zrywać się, kiedy już gacie płonęły.
luNq69
Zarejestrowany od: 628 dni
Ilość komentarzy: 3643
Oceny: +18358
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Termalica Nieciecza
19.11.2016 / 19:30:43
ale sie meczyli i wkoncu nie wymeczyli, jednak krasnal by pomogl jakis hattrik barca wygrywa 3-0 i o meczu mowi sie potem zupelnie inaczej
Fives
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 3859
Oceny: +21561
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
19.11.2016 / 19:27:01
Jakże obiektywny artykuł. Zero informacji nt. kontrowersyjnych decyzji sędziego na niekorzyść Barcelony.
19.11.2016 / 21:36:54
Typowy hala dzieciak. Nie oglądał meczu, ale się wypowie. Wyimaginowany spalony i 2 nieuznane karne to na niekorzyść Malagi?
qrviq
20.11.2016 / 11:18:59
No też uważam, że powinieneś już spierdalać.
szymi1980
Zarejestrowany od: 500 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +183
Arsenal Londyn Manchester United Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
19.11.2016 / 19:00:16
kocham te komentarze jak kibice Barcy jebią Real... kibice Realu mają bekę z Barcy i wygrali mecz z ATLETICO przed jego rozpoczęciem!!!!!!!Napisał kibic piłki nożnej.....
19.11.2016 / 18:49:10
Widze ból dupy i brak obiektywnego myślenia :) Linczowanie mnie jako fana Królewskich :) więcej minusików prosze bo to dla mnie woda na młyn. Nawet ja jako Madridista szanuje Blaugrane
19.11.2016 / 19:24:26
dostałem minusa od swoich....pewnie gimbus....
qrviq
19.11.2016 / 18:59:09
Też uważam, że sędzia robił co mógł, żeby Malaga nie wygrała. Trzymaj plusa. Hala Madrid!
szymi1980
Oceny: +183
19.11.2016 / 19:10:22
decyzji sędziego nigdy nie zmienisz... nawet w polskiej B-klasie!dlatego nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych że sędziują po jakąś drużynę.Barca była słaba i tyle!!kibicuję tej drużynie ale trzeba być obiektywnym.
qrviq
19.11.2016 / 20:33:49
Też nie kibicuję Barcelonie. Hala Madrid!
iamunited
Zarejestrowany od: 215 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +1586
Manchester United Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
19.11.2016 / 18:45:40
Ten remis tylko podniósł temperaturę w derbach Madrytu :)
qrviq
19.11.2016 / 18:44:42
Mina Neymara: "Kurwa... Czemu nie było karnego w tych dodatkowych 4 minutach..."
Poniedziałkowe gazety: "Neymar i Enrique zawiedzeni postawą arbitra."
Pique: "Sedziowanie na korzyść Malagi to pozostałości wpływów Franco."
Enrique: "Nie będę komentował postawy sędziego, ale 2 kartki to dla Malagi za mało"
Alba: "Murawa nam nie pomogła... a sory... to nasza murawa"
hahahaha
Oceny: +222
19.11.2016 / 18:40:59
/ -12
Teraz jedynie pozostaje mi zawołać...HALA MADRID Y NADA MAS!
Vincente Calderon zostanie zdobyte w Derbi Madrileño
Henry1414
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +2633
CA River Plate Argentyna Manchester United Ajax Amsterdam Polska Valencia FC Barcelona Sevilla Celta de Vigo
19.11.2016 / 18:31:52
Fajne sedziowanie w tej Hiszpanii. Nieuznany prawidlowy gol Barcy i nieodgwizdane dwa karne a potem leb jeden z drugim bedzie plodzil wypociny, ze Barcelonie sedziowie sprzyjają.
Oceny: +222
19.11.2016 / 18:39:14
Wszyscy wiemy że sędziowanie w Hiszpanii leży ale Pique był na spalonym. Sędzia sie nie mylił a pozatym nie ma co płakać bo po pierwsze Kameni grał takie zawody ( szczegolnie ta głowka Neymara )
Jak uczciwie spojrzycie raz jeszcze na ten mecz to widac ze Blaugrana jest sobie sama winna. Jak sobie 90 minut grali w wymiane piłki dla statystyk to trudno rozstrzelac przeciwnika w 4 minuty ( przepraszam bo az 7! )
Henry1414
19.11.2016 / 18:44:44
Dlaczego mnie to nie dziwi, ze pisze to kibic Realu Madryt?
19.11.2016 / 18:27:46
I bardzo dobrze Real dziś wygrywa mecz i umacnia się na pozycji lider .
19.11.2016 / 18:26:26
Barca bez messiego/suareza/iniesty gra patole... Z MALAGA U SIEBIE NIE WYGRAĆ ?
Exile
Zarejestrowany od: 602 dni
Ilość komentarzy: 276
Oceny: +2152
Legia Warszawa FC Barcelona Hiszpania
19.11.2016 / 18:25:40
Gdyby grali przez cały mecz tak jak między 80 a 97 minutą to spokojnie byśmy to wygrali. Szkoda, że sędzia nas wychujał, ale w sumie kogo nie wychujał? :D
mqwer
Zarejestrowany od: 520 dni
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +530
19.11.2016 / 18:23:07
Super wiadomość dla Realu teraz trzeba tylko trzymać kciuki za mecz z Atletico i liczyć na zwycięstwo w derbach