betclic

"Nie ma sensu zaglądać w tabelę, bo jest płaska"

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Przeanalizować błędy z meczu z Cracovią, zapomnieć o złym występie i dobrze przygotować się do starcia z Górnikiem Zabrze – to cele Pogoni na najbliższe dni. - Ich problemy, kontuzje, kartki nie powinny nas interesować. Skupmy się na sobie, zagrajmy dobry mecz, w którym wszyscy będziemy aktywni i odważni – mówi Adam Frączczak w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

- W pojedynku z krakowską ekipą nie tyle baliśmy się zaatakować, co każdy z nas chciał utrzymać zero z tyłu i liczył, że z przodu coś się trafi. To nas może trochę zblokowało. Teraz jest już wszystko jasne. Nie będziemy atakować, to nie będziemy strzelać i wygrywać. Prosta sprawa. Dobrą grę w obronie i konsekwencje musimy przełożyć także na ofensywę. Jeśli to zrobimy, to będziemy mocną drużyną - zaznaczył pomocnik Portowców.

Chociaż Pogoń przegrała z Pasami aż 1:4, to pozostała wiceliderem tabeli. - Tabela jest płaska. Cracovia nas dogoniła, a 8. zespół traci tylko 4 punkty. Jedno potknięcie wiele zmienia. Nie ma sensu zaglądać w tabelę. Trzeba zaliczać zwycięstwa, aby wejść do ósemki, a potem walczyć o coś dużego - zaznaczył Frączczak.

A jak podopieczny trenera Czesława Michniewicza ocenia najbliższego rywala - Górnika Zabrze? Wczoraj oglądałem ich mecz i ich forma nie jest pewnie taka, w jakiej by chcieli być. Nie patrzmy na nich, a na siebie. Ich problemy, kontuzje, kartki nie powinny nas interesować. Skupmy się na sobie, zagrajmy dobry mecz, w którym wszyscy będziemy aktywni i odważni. Wtedy wystarczy to nie tylko na Górnika, a także na wiele innych zespołów - podsumowuje utalentowany piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela