betclic

Bramkarz Realu: Jestem szczęśliwy

Ostatnia aktualizacja: 31/07/15 09:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Pritaneon Oriol Ventura Pedrol, wikicommons

Nowy bramkarz Realu Madryt Kiko Casilla skomentował swój występ w meczu towarzyskim przeciwko drużynie AC Milan oraz przenosiny na Santiago Bernabeu. "Królewscy" zwyciężyli po pasjonującym konkursie "jedenastek" 10:9. Ostatni rzut karny skutecznie wykonał były golkiper Espanyolu.

- Uderzyłem mocno, mając nadzieję, że się uda. Myślałem tylko o tym, żeby mieć to za sobą jak najszybciej i strzelić - wyznał Casilla dla dziennika "AS" po zwycięstwie w International Champions Cup.

- Uwielbiamy takie turnieje. To długi sezon i najlepszą rzeczą jest wygrywanie z klasowymi przeciwnikami - dodał.

- Łatwo się zaadaptować, kiedy pomagają ci koledzy z drużyny i sztab trenerski. Wiele osób już tutaj znałem, więc było mi łatwiej - zapewnił Casilla.

- Nie uważam, że mam zagwarantowane występy w podstawowej jedenastce. Jestem po prostu kolejnym piłkarzem i mam zamiar ciężko pracować. To trener decyduje - podkreślił.

- Pamiętam, jak ciężko mi było, gdy musiałem odejść. Grałem w Espanyolu i radziłem sobie dobrze. Jestem jednak szczęśliwy - podkreślił Hiszpan. 28-latek na mocy umowy pozostanie na Santiago Bernabeu do 30 czerwca 2020 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela