betclic

"Nie mam zamiaru opuszczać Bayernu"

Ostatnia aktualizacja: 08/10/15 13:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Latem był łączony z Juventusem, teraz zapewnia jednak, że nie zamierza opuszczać Monachium. Mario Goetze, bo o nim mowa, chce być twarzą Bayernu.

- Dobrze mi w Monachium. Jestem zadowolony z tego, że jestem piłkarzem Bayernu.Chciałbym zostać twarzą tego klubu. Wydaje mi się, że przez ostatnie dwa lata odgrywałem ważną rolę, chciałbym odgrywać jeszcze większą - powiedział Goetze dla Sueddeutsche Zeitung.

- Nigdy nie zajmowałem się transferem. Możliwe, że jakieś kluby były mną zainteresowane, ale ja nigdy nie miałem zamiaru opuszczać Bayernu - dodał.

Strzelec zwycięskiej bramki dla Niemiec w finale Mistrzostw Świata w Brazylii odniósł się raz jeszcze do swoich przenosin z Dortmundu do Monachium.

- Ludzie myślą, że przeszedłem do Bayernu tylko dla pieniędzy i na tej podstawie oceniają, że nie jestem dobrym człowiekiem. Żałuję, że w pierwszych dniach swojego pobytu w Bayernie nie wyjaśniłem, dlaczego zdecydowałem się na transfer. Mógłbym podkreślić wówczas sportowe powody przeprowadzki i to zakończyłoby spekulacje. Nie zrobiłem tego i niepotrzebnie zostawiłem pole do spekulacji - zakończył.

W tym sezonie Goetze w 11 meczach wszystkich rozgrywek zdobył dla Bayernu 4 bramki i zanotował dwie asysty. Reprezentant Niemiec nie ma jednak pewnego miejsca w składzie i często rozpoczyna zawody na ławce rezerwowych.

Źródło: Sueddeutsche Zeitung
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Dumbass
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 2041
Oceny: +21608
Kibicuje:
Manchester United
08.10.2015 / 15:34:33
Obietnice piłkarzy to tylko puste słowa. Już tyle się nasłuchałem złotych śpiewek, że mi już one bokiem wychodzą.

Tabela