betclic

"Nie mamy szans na pokonanie Hiszpanii"

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 12:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. flf.lu

Szkoleniowiec kadry narodowej Luksemburga, Luc Holtz przyznał na konferencji prasowej, że nie liczy na pokonanie Hiszpanii w piątkowym meczu eliminacji do Euro 2016.

Jego podopieczni nigdy wcześniej nie zdołali wygrać z zespołem prowadzonym przez Vicente del Bosque. W poprzednim spotkaniu obu zespołów "La Furia Roja" zwyciężyła 4:0.

- Nie mamy żadnych szans. To będzie bardzo trudne spotkanie, ponieważ przeciwko nam stanie drużyna, która jest ekspertem w posiadaniu i prowadzeniu piłki. Jest w tym najlepsza na świecie - powiedział 46-letni trener cytowany przez dziennik "AS".

- Wszystko, co możemy zrobić, to zagrać jak najlepiej w defensywie. Zmierzymy się z klasowym zespołem i ten mecz powinniśmy potraktować jako lekcję. Nie uda nam się pokonać Hiszpanów, nawet pomimo wielu kontuzji w ich składzie. Wymienią nieobecnych zawodników na innych, którzy są równie dobrzy. Nie mamy nic do stracenia - dodał.

W ośmiu dotychczasowych spotkaniach Hiszpania zdobyła 21 punktów i prowadzi w grupie C. Wygrana z Luksemburgiem zapewni jej awans do fazy finałowej turnieju.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!