betclic

"Nie prowadzimy żadnych rozmów w sprawie Ronaldo"

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 18:39, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi, zaprzeczył, jakoby francuski klub prowadził jakiekolwiek negocjacje z Cristiano Ronaldo w sprawie transferu.

- W tym momencie Ronaldo jest piłkarzem Realu Madryt. Wciąż go obowiązuje dwu i pół letni kontrakt. Utrzymuję doskonałe relacje z Florentino Perezem. Nie prowadzimy żadnych rozmów w sprawie Ronaldo - zapewnił cytowany przez magazyn "FourFourTwo".

- To oczywiście wspaniały piłkarz, ale w mamy w naszym składzie kilku znakomitych zawodników. Jednym z nich jest Angel di Maria. Jestem bardzo zadowolony ze składu, jaki posiadamy - podkreślił prezydent PSG.

Nasser Al-Khelaifi odniósł się także do sytuacji Zlatana Ibrahimovicia i jego kontraktu, który wygasa wraz z końcem sezonu. - Mam do niego ogromny szacunek jako piłkarza, zawsze zachowuje się jak profesjonalista - stwierdził.

- Nigdy nie zapomnimy tego, co zrobił dla klubu. Kibice będą go zawsze pamiętać. On kocha Paryż i PSG. Daje z siebie wszystko dla tego klubu. Będziemy rozmawiać o jego przyszłości w lutym - wyjawił.
Źródło: FourFourTwo
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela