betclic

"Nie tak wyobrażaliśmy sobie zakończenie tego roku"

Ostatnia aktualizacja: 20/12/16 18:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mediapictures.pl/Shutterstock

- Po zdobyciu wicemistrzostwa nasze apetyty były dużo większe. Nie tak wyobrażaliśmy sobie zakończenie tego roku - powiedział po przegranym meczu z Zagłębiem Lubin Bartosz Szeliga.

Spotkanie z Miedziowymi było kolejnym, w którym przewagę w posiadaniu piłki i liczbie oddanych strzałów mieli zawodnicy prowadzeni przez Radoslava Latala. Ostatnio podobna sytuacja miała miejsce w starciu z Legią Warszawa. - Statystyki nie dają nam niestety punktów. W pierwszej połowie Zagłębie miało chyba jedną sytuację i to był właśnie ten stały fragment gry, z którego zdobyli bramkę. Ten gol do szatni trochę podłamał nasze morale - zaznaczył 23-letni skrzydłowy w rozmowie z oficjalną stroną Piastunek. 

Rok 2016 był dla Piasta bardzo specyficzny. Po historycznym drugim miejscu i euforii związanej z tym sukcesem przyszło rozczarowanie. Bo tak chyba można nazwać gorszą postawę i niższe miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy w obecnych rozgrywkach. - Po zdobyciu wicemistrzostwa nasze apetyty były dużo większe. Nie tak wyobrażaliśmy sobie zakończenie tego roku. Nie jest łatwo cokolwiek o tym powiedzieć - stwierdził Szeliga.

Skrzydłowy niebiesko-Czerwonych nie ukrywał, że drużyna nie jest zadowolona z porażki, a także z postawy zespołu w bieżących rozgrywkach. - Stawialiśmy sobie jasny cel, którym było zwycięstwo. Chcieliśmy mieć spokojne święta, ale niestety nie udało nam się tego dokonać. Teraz będziemy mieli chwilę odpoczynku, a później wrócimy do ciężkiej pracy, żeby zbierać kolejne punkty, bo nasza sytuacja w tabeli nie wygląda zbyt kolorowo - przyznał 23-latek.

- To zostaje w głowie, ale mamy trochę czasu, żeby oczyścić umysł i totalnie się wyzerować, aby później móc wrócić do jeszcze cięższych treningów, bo mamy nad czym pracować - zakończył urodzony w Nowym Sączu zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
korek1
Zarejestrowany od: 226 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +383
Kibicuje:
Lech Poznań
20.12.2016 / 19:55:00
Miejmy nadzieję,że Piast na wiosnę się ODBUDUJE u spokojnie utrzyma w LOTTO Ekstraklasie! :)