betclic

Van Gaal nie wie, na jakiej pozycji powinien grać Martial

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 19:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF/Shutterstock

Manchester United tylko zremisował bezbramkowo z Crystal Palace. Menedżer "Czerwonych Diabłów", Louis van Gaal, opowiadał na konferencji prasowej o meczu, braku skuteczności oraz o Anthonym Martialu.

- Jeśli nie kreujesz sytuacji, to nie możesz narzekać. W spotkaniu z Middlesbrough stworzyliśmy sobie okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Dzisiaj nie mieliśmy szans, żeby to wygrać - ocenił Holender.

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę, ale w drugiej już nie. Wtedy nie można mówić o równowadze w zespole - przyznał cytowany przez portal goal.com.

Zapytany o to, jaka jest najlepsza pozycja na boisku dla Anthony'ego Martiala, Van Gaal stwierdził - Jeszcze nie wiemy. W Monaco występował na lewym skrzydle. Zadecydujemy, gdzie gra najlepiej, to również zależy od rywala. U nas grał w ataku, choć w Monaco występował jako lewoskrzydłowy.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Puustelnik
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 209
Oceny: +1139
Kibicuje:
Liverpool FC
31.10.2015 / 19:31:42
No po prostu nie wie gdzie ma grać jego zawodnik. Jest menadżerem, zgarnia ogromny hajs i nie wie gdzie ma grać jego zawodnik. Przepraszam za wyrażenie, ale to jest lekko żałosne.
Jak się nie gra do przodu to ciężko, żeby wygrać mecz. Żeby były szanse na zwycięstwo trzeba kreować jakiekolwiek sytuacje. I przede wszystkim wiedzieć kogo i gdzie ustawić na boisku...

Tabela