betclic

"Nie wytrzymaliśmy końcówki z Liverpoolem"

Ostatnia aktualizacja: 24/01/16 10:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Norwich City przegrało na własnym stadionie z Liverpoolem 4:5 (2:1) w meczu 23. kolejki Premier League. Tuż po spotkaniu swojego sporego niezadowolenia ostatecznym wynikiem nie ukrywał menadżer Kanarków, Alex Neil.

Decydującą o losach rywalizacji bramkę The Reds zdobyli w piątej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy. Wówczas na listę strzelców wpisał się Adam Lallana, który warto zaznaczyć mógł nie zagrać w ten weekend z powodu drobnych problemów zdrowotnych.

- Wydaje mi się, że przez godzinę graliśmy na naprawdę wysokim poziomie. Nie przełożyło się to jednak na dobry wynik, tak więc nie był to dla nas w ostatecznym rozrachunku dobry dzień - powiedział Alex Neil, cytowany przez "canaries.co.uk".

- Nasza porażka w tym meczu to efekt przede wszystkim prostych błędów w obronie. Sporo kosztowało nas to, że w samej końcówce rywalizacji nie potrafiliśmy zachowywać się jak profesjonaliści - kontynuował.

- Nie cieszyłem się z czwartego trafienia, bo już wtedy byłem niezadowolony z naszej gry. Prowadząc dwoma bramkami pomyślałem, że w pełni zasługujemy na wyższe miejsce w ligowej tabeli. Rzeczywistość sprowadziła nas jednak bardzo szybko na ziemię - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela