betclic

"Nie zlekceważyliśmy Termaliki"

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Porażka nie wynikła z tego, że zlekceważyliśmy rywali, my nikogo nie lekceważymy. Musimy teraz zrobić wszystko żeby wygrać w sobotę i jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym meczu - powiedział Aleksandar Prijović po przegranym 0:3 meczu z Termalicą.

Napastnik wicemistrzów Polski w kilku zdaniach ocenił przebieg pojedynku w Niecieczy. - Niestety pierwsza bramka jaką straciliśmy, to nieporozumienie pomiędzy naszymi dwoma zawodnikami. Później mieliśmy pecha bo trafiliśmy w poprzeczkę. Gra była dosyć otwarta. Niestety gdy tracisz bramkę, nie łatwo jest powrócić do swojej gry. Później straciliśmy kolejnego gola - wyznał Prijović cytowany przez portal Legia.Net.

- Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego tak słabo zagraliśmy w ataku i nie potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacji podbramkowych. Grałem tylko pół godziny. Musimy przeanalizować wspólnie ten mecz i wyciągnąć wnioski. Czekaliśmy długo żeby wrócić na szczyt tabeli i byliśmy na nim zaledwie trzy dni. Często powtarzałem, że możemy przegrać tylko sami z sobą, i tak się stało - zakończył filozoficznie zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela