betclic

"Nie zniósłbym bycia Messim"

Ostatnia aktualizacja: 03/09/15 19:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Javier Mascherano stanął w obronie swojego reprezentacyjnego i klubowego kolegi - Lionela Messiego. Gwiazdor FC Barcelony, który w sierpniu otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza Europy wg UEFA, jest obwiniany za porażki Argentyny w wielkich turniejach.

Wcześniej podobne stanowisko zajęli jego pozostali koledzy z kadry oraz jej trener, Gerardo Martino. Szkoleniowiec powiedział nawet, że na miejscu Argentyńczyka całkowicie zrezygnowałby z występów w reprezentacji.

- Nie zniósłbym bycia Messim. Uważam, że to niesamowite, iż ciągle przyjeżdża na zgrupowania reprezentacji i przed nikim się nie chowa. Robi to, mimo że niedługo zostanie ojcem -
powiedział Mascherano cytowany przez "Mirror".

- Wiemy jakie zobowiązania mamy wobec siebie i naszych kibiców, ponieważ od bardzo dawna niczego nie osiągnęliśmy. To sprawia, że jeszcze trudniej znieść nam porażki. Musimy jednak z tym żyć i upewnić się, że przegrywanie w finałach nie stanie się naszym nawykiem - dodał.

Drużyna "Albicelestes" przebywa obecnie w Texasie, gdzie przygotowuje się do meczów towarzyskich. We wrześniu zagra z Boliwią i Meksykiem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela