"Niebiescy" w 1/8 finału, potrzebowali karnych

Ostatnia aktualizacja: 11/08/16 23:11, Komentarzy: 3

0
3

W czwartkowy wieczór Ruch Chorzów awansował do 1/8 finału Pucharu Polski. Niebiescy pokonali na wyjeździe Stomil Olsztyn w rzutach karnych 7:6.

Opiekun chorzowian Waldemar Fornalik, pozostawił na ławce rezerwowych napastnika Mariusza Stępińskiego. W ataku postawił natomiast na Jakuba Araka. Obaj napastnicy zmienili się w 79. minucie. Jednak po 120 minutach goli nie oglądaliśmy.

W "jedenastkach" lepiej spisywali się goście, a dwukrotnie strzały Stomilu obronił Kamil Lech.

Ostatni raz oba zespoły zmierzyły się w 2010 roku. Wtedy Stomil także przegrał po rzutach karnych 0 do 3. W 1/8 finału Niebiescy zmierzą się z Lechem Poznań.