betclic

Nielsen: Dla obrońcy bardzo ważna jest regularność

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 15:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Staram się grać jak najlepiej i na każdym treningu pokazywać, że to ja powinienem dostawać szansę gry. Dla obrońcy bardzo ważna jest regularność. Ona pozwala na lepsze zrozumienie z kolegami z linii defensywnej i bramkarzem – przyznał ostatnio zawodnik Lecha Poznań, Lasse Nielsen.

Kolejorz po 12. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce. Jak do tej pory zespół ze stolicy Wielkopolski zgromadził na swoim koncie szesnaście punktów, a więc o dziewięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

– Chciałbym grać w każdym meczu, ale rozumiałem to, że nie gram. Byłem nowym zawodnikiem w klubie, wiele rzeczy było dla mnie nowych. Musiałem na treningach pokazywać, że zasługuję na to, by grać – stwierdził Lasse Nielsen, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Staram się grać jak najlepiej i na każdym treningu pokazywać, że to ja powinienem dostawać szansę gry. Dla obrońcy bardzo ważna jest regularność. Ona pozwala na lepsze zrozumienie z kolegami z linii defensywnej i bramkarzem. Jeśli nie umiesz z nimi współpracować to wypadasz ze składu – zaznaczył.

– To trudny moment, gdy tracisz bramkę w ostatniej minucie. Taki jest futbol. Teraz jest nam ciężko, ale musimy patrzeć w przyszłość i na kolejne mecze. Teraz straciliśmy dwa punkty, ale nie możemy się załamywać. Strzeliliśmy fajnego gola i to dla nas powód do optymizmu – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!