Niemcy: 31 minut Koseckiego, porażka Sandhausen

Ostatnia aktualizacja: 13/08/16 08:19, Komentarzy: 2

0
2

FC Erzgebirge Aue wygrało przed własną publicznością w meczu 2. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SV Sandhausen 2:0 (2:0). Dla gospodarzy piątkowego starcia jest to pierwszy triumf w bieżącym sezonie.

Na listę strzelców po stronie ekipy z Saksonii, która plasuje się na piątym miejscu w ligowej tabeli, wpisywali się odpowiednio Nicky Adler oraz Pascal Koepke. 20-latek ostatecznie wynik rywalizacji ustalił w 40. minucie.

Sandhausen zajmuje trzynastą lokatę. Liderem drugiej ligi na chwilę obecną jest Heidenheim.

Warto zaznaczyć, że na placu gry od 59. minuty przebywał były gracz warszawskiej Legii, Jakub Kosecki (Sandhausen). Dla 25-latka było to pierwsze spotkanie po powrocie do niemieckiego klubu. W minionej kampanii zaliczył siedemnaście występów.