Niemcy: Hołota i Łukasik na ławce, Arminia lepsza od Sandhausen

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 20:41, Komentarzy: 0

0
0

Arminia Bielefeld pokonała u siebie SV Sandhausen 1:0 (0:0) w piątkowym spotkaniu 11. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Schueco Arena całe zawody z ławki rezerwowych oglądali Tomasz Hołota i Daniel Łukasik.

Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie mieli znakomitą okazję do objęcia prowadzenia, ale sześć minut przed przerwą rzut karny zmarnował Manuel Junglas.

Sześć minut przed końcem wprowadzony po zmianie stron Andreas Voglsammer przechylił jednak szalę zwycięstwa na korzyść drużyny z Westfalii, która po raz pierwszy w tym sezonie zdobyła trzy punkty, ale pozostała na przedostatnim miejscu w tabeli.

Zespół z Badenii-Wirtembergii doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na dziesiątą pozycję w klasyfikacji.