Niemcy: Kosecki z asystą, podział punktów w Bochum

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 21:21, Komentarzy: 0

0
0

VfL Bochum zremisowało przed własną publicznością w piątkowym meczu 9. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SV Sandhausen 2:2 (0:1). Dla Die Unabsteigbaren jest to czwarty podział punktów w bieżącym sezonie.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Tim Hoogland oraz Johannes Wurtz, który wynik definitywnie ustalił tuż po upływie godziny gry. Natomiast bramki dla podopiecznych Kenana Kocaka strzelali Lucas Holer i Tim Knipping.

Grający na co dzień w ekipie biało-czarnych Jakub Kosecki, który zanotował asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu, na murawie przebywał przez pięćdziesiąt siedem minut. Następnie został zastąpiony przez Jose Vunguidicę.

Paweł Dawidowicz (VfL Bochum) na boisku pojawił się w 62. minucie rywalizacji, natomiast Daniel Łukasik (SV Sandhausen) całe zawody przesiedział na ławce rezerwowych.