Niemcy: Porażka drużyny Hołoty

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 12:35, Komentarzy: 0

0
0

Arminia Bielefeld w meczu drugiej kolejki 2. Bundesligi przegrała na wyjeździe 0:1 z TSV Monachium. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Tomasz Hołota.

Jedynego gola dla zespołu z Monachium strzelił Stefan Aigner w 67. minucie gry. Asystę przy jego trafieniu zaliczył były piłkarz Lecha Poznań, Daylon Claasen.

W innym niedzielnym meczu 2. Bundesligi Wuerzburger Kickers zremisował u siebie 1:1 z Kaiserslautern. Od 80. minuty gry w drużynie "Czerwonych Diabłów" występował Kacper Przybyłko, a Mateusz Klich całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Jedynego gola dla gości zdobył Marcel Gaus, a do wyrównania doprowadził Richard Weil, który wykorzystał rzut karny.

Liderem drugiej ligi niemieckiej jest obecnie Hannover 96. Dwa zwycięstwa na swoim koncie ma również Eintracht Brunszwik.