Niemcy przegrywają ze Słowacją. Kapitalny gol Hamsika [VIDEO]

Abel Tumik / Shutterstock.com
Niemcy przegrały przed własną publicznością ze Słowacją 1:3 (1:2) w spotkaniu towarzyskim rozegranym w niedzielę w Augsburgu. Obie drużyny przygotowują się do turnieju Euro 2016.

Po kolejnych trzech minutach przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Michal Duris.

Na drugą połowę piłkarze obu drużyn wyszli ze sporym opóźnieniem, spowodowanym potężną ulewą. Siedem minut po wznowieniu gry niespodziewany sukces gości przypieczętował Juraj Kucka, po którego strzale fatalny błąd popełnił Marc-Andre Ter Stegen.

Niemcy na Euro 2016 zagrają w grupie C kolejno z Ukrainą, Polską oraz Irlandią Północną. Słowacy natomiast na boiskach Francji zmierzą się w grupie B z Walią, Rosją i Anglią.