Niemcy przegrywają ze Słowacją. Kapitalny gol Hamsika [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 29/05/16 20:28, Komentarzy: 17

24
17

Niemcy przegrały przed własną publicznością ze Słowacją 1:3 (1:2) w spotkaniu towarzyskim rozegranym w niedzielę w Augsburgu. Obie drużyny przygotowują się do turnieju Euro 2016.

Rozpoczęło się po myśli mistrzów świata, bowiem po niespełna kwadransie gry rzut karny wykorzystał Mario Gomez.

Cztery minuty przed przerwą wyrównał jednak efektownym uderzeniem z dystansu Marek Hamsik, któremu asystował zawodnik Legii, Ondrej Duda:

Po kolejnych trzech minutach przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Michal Duris.

Na drugą połowę piłkarze obu drużyn wyszli ze sporym opóźnieniem, spowodowanym potężną ulewą. Siedem minut po wznowieniu gry niespodziewany sukces gości przypieczętował Juraj Kucka, po którego strzale fatalny błąd popełnił Marc-Andre Ter Stegen.

Niemcy na Euro 2016 zagrają w grupie C kolejno z Ukrainą, Polską oraz Irlandią Północną. Słowacy natomiast na boiskach Francji zmierzą się w grupie B z Walią, Rosją i Anglią.

* * * * * *
Niemcy - Słowacja 1:3 (1:2)
Bramki: Gomez 15-karny - Hamsik 41, Duris 44, Kucka 51.
Źródło: asinfo./własne
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 690 dni
Ilość komentarzy: 8349
Oceny: +40877
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
30.05.2016 / 08:03:55
Wszyscy którzy wypisują, że Niemcy są w słabej formie i Polska z łatwością sobie z nimi poradzi, bo przegrywają ze średniakiem powinni wcześniej spojrzeć na skład mistrzów świata. Zagrali bez swoich największych gwiazd np. Neuera,Mullera,Reusa,Schweinsteigera,Kroosa czy Hummelsa.
semperexo
Zarejestrowany od: 189 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -2
30.05.2016 / 00:28:22
To tylko mecz towarzyski, więc nie ma co się cieszyć, na Euro pewnie zagrają lepiej :)
29.05.2016 / 22:15:44
Nawet jeśli to tylko zasłona dymna przed Euro, to aktualnym mistrzom świata nie wypada chyba tak przegrywać z europejskim średniakiem...oby tak dalej, nie nasz problem. :)
rajzors
Zarejestrowany od: 561 dni
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +1802
Arsenal Londyn Juventus Turyn Real Madryt
29.05.2016 / 21:42:01
niemcy zawsze przed duzymi imprezami graja slabo.... przez MŚ przegrali z USA i chyba Nigeria, a puchar byl ich... nie wazne jak sie gra przed turniejem tylko na nim
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 653 dni
Ilość komentarzy: 1410
Oceny: +6362
29.05.2016 / 21:00:37
Cienko z tymi Niemcami. Jak tak dalej będzie to Polska ich zmiecie ze stadionu.
Manutd1997fan
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 213
Oceny: -78
Manchester United
29.05.2016 / 20:52:03
Ogladal ktos mecz? Na tym boisku najlepsza klase pokazal hamsik. Niemcy jedynie z boatengiem a tak reszta to rezerwy. Sane czy inni pokazuja, ze na ta chwile sa za slabi na podstawowa 11
29.05.2016 / 21:18:45
No tak, a Irlandia nas zmiecie bo wygrała 3:0 z Białorusią?
Fives
30.05.2016 / 13:09:39
Echh idiota. To był sarkazm. Irlandia to obowiązkowa wygrana. Ale śmieszy mnie jak media w TV trąbią, że Niemcy się skompromitowali, że są w fatalnej formie. A jeśli chodzi o Niemców to liczę na remis.
Ale nie dziwię się, że 90% użytkowników meczyków nie wie co to sarkazm i ironia.
29.05.2016 / 20:57:07
zagrali rezerwami, wynik co prawda slaby ale to nie jest jeszcze powod zebysmy sie czuli zbyt pewnie