Draxler strzela na 3:0! Niemcy już niemal pewni ćwierćfinału [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26/06/16 17:00, Komentarzy: 26

3
26

W drugim dzisiejszym meczu 1/8 mistrzostw Europy Niemcy mierzą się ze Słowacją. Swoje kolejne spotkanie na tym turnieju sędziuje polski arbiter, Szymon Marciniak.

Już od pierwszych minut zarysowała się spora przewaga podopiecznych Joachima Loewa. I bardzo szybko Niemcy wyszli na prowadzenie. W 8 minucie uderzeniem zza pola karnego bramkę zdobył Jerome Boateng.

Kilka minut później Niemcy mieli rzut karny. Do piłki podszedł Mesut Oezil i jedenastki nie wykorzystał.

Niemal cała pierwsza połowa to dominacja Niemców. Zawodnicy Loewa marnowali jednak jedną sytuację za drugą. Dopiero w końcówce do głosu doszli Słowacy, którzy zagrozili nawet bramce Manuela Neuera - świetną interwencją uchronił swój zespół od starty bramki. Ta sytuacja zemściła się za moment. W 43 minucie na 2:0 podwyższył Mario Gomez.

W 63 minucie bramkę na 3:0 zdobył zupełnie niepilnowany w polu karnym Julian Draxler, do którego zagrywał Mats Hummels. Niemcy już niemal pewni awansu do ćwierćfinału EURO 2016.

Oto w jakich składach na dzisiejszy mecz wyszły obie reprezentacje:

Niemcy: Neuer; Kimmich, Boateng, Hummels, Hector; Khedira, Kroos; Müller, Özil, Draxler; Gomez

Słowacja: Kozacik; Pekarik, Skrtel, Durica, Gyomber; Kucka, Hrosovsky, Skriniar, Hamsik,Weiss;Duris

Wynik tego meczu, jak również inne zdarzenia trwającego EURO, możecie typować na stronie Bet.pl.
Źródło: własne/Twitter
thefirehunter
Zarejestrowany od: 492 dni
Ilość komentarzy: 3288
Oceny: -6056
26.06.2016 / 19:44:11
No to półfinały dość pewne są. Pierwszy półfinał śmiechu czyli Polska - Belgia i drugi półfinał śmierci faworytów czyli Niemcy - Francja. Mistrzostwo zdobędzie ktoś z tego drugiego półfinału.
Mustafa
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 2206
Oceny: +13818
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
26.06.2016 / 19:04:27
Chuj szczelił psa, budę i łańcuch! Za to, że ścieżki do kościołów na Słowacji pozarastały krzakami.
Gadocha59
Zarejestrowany od: 163 dni
Ilość komentarzy: 722
Oceny: +4006
Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn
26.06.2016 / 19:03:54
Niektórzy chyba oglądają nie ten mecz... Różnica poziomów... Słowacy są tłem. Łatwiej teraz docenią nasz remis z nimi Ci wszyscy malkontenci.. Ale jak to mówią: głupi i tak się nie pozna a mądry już dawno wie jak to było..
26.06.2016 / 18:58:01
/ -10
Francuzi zabiegają Niemców, jak Polacy Szwajcarów. Jedyna nadzieja dla Niemców, że Francuzi będą nieskuteczni.
Płachcik101010
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +14
Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona
26.06.2016 / 18:51:31
No i po meczu. Jestem teraz ciekawy z kim w ćwierćfinale z Hiszpanią Włochami Francja ;D
Rafiozo318
Zarejestrowany od: 1309 dni
Ilość komentarzy: 269
Oceny: +2019
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Bayern Monachium II Legia Warszawa II
26.06.2016 / 18:41:01
Chamscy ci Niemcy (a raczej "reszta Świata") są. Widzę ich odzywki do rywali do sędziego. Prawdziwe gbury. Pierze się Polakom łepetynki po przez niemieckie najczęściej media że to oni są chamscy ale wystarczy nieraz to bydło obrośnięte w piórka po obserwować by zobaczyć kto tu jest prawdziwym chamem a kulturę wykorzystuje jedynie jako oręż do utarczek z często słabszymi.
Gadocha59
26.06.2016 / 19:06:24
O czym Ty piszesz kolego ??? To jest forum piłkarskie..masz trochę wiedzy na ten temat czy chcesz tutaj zabłysnąć niewiadomo jakim komentarzem...
Rafiozo318
26.06.2016 / 19:21:22
Piszę o tym jak się odzywają w czasie powyższego meczu do sędziego i przeciwników. Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś to zauważył a nie po 1 dniu od zarejestrowania i już się mądrzysz jakie to tu zasady są.
Gadocha59
26.06.2016 / 19:40:34
Ale kogo to interesuje... To jest mecz a nie konkurs językowy..Oglądasz czasami ligi ang, hiszp, włosk, francu, niem, że o polskiej nie wspomnę.. Wszyscy piłkarze odzywają się tak samo.. Pisanie o tym to jakbyś napisał, że traea na boisku jest zielona..
Twój czasowy status tutaj nie jest jakimkolwiek plusem ani minusem w stosunku do mojego statusu.. Zarejestrowałem się tutaj bo jak czytam takie komentarze jak Twoje .. Czasami aż chciało się coś napisać od tylu lat obserwacji tego portalu. Chyba bardziej profesjonalny jest goal.pl.. Piszemy tylko o piłce ... A propos : Masz jakiś problem z Niemcami? Jakieś fobie??
A mecz Ci się podoba?
Rafiozo318
27.06.2016 / 10:50:04
Furiat.
26.06.2016 / 18:27:12
Moje priorytety na ten mecz to słabe ratingi Hectora, Draxlera, Oezila i Muellera w Niemczech oraz Kucki i Gyombera w Słowacji.

Oceny: -4766
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
26.06.2016 / 18:16:24
Marciniak trochę się pospieszył z tym karnym, dobrze że bramkarz to obronił.
Rafiozo318
26.06.2016 / 18:42:44
Niemcy trochę ustawili Marciniaka przed meczem ich prasa była oburzona że ich mecz poprowadzi nieogarnięty Polak... Typowe zagrywki Niemców po przez wcześniejszy hejt chcą na kimś wywierać pozytywną dla siebie postawę.