Draxler strzela na 3:0! Niemcy już niemal pewni ćwierćfinału [VIDEO]

CP DC Press/Shutterstock
W drugim dzisiejszym meczu 1/8 mistrzostw Europy Niemcy mierzą się ze Słowacją. Swoje kolejne spotkanie na tym turnieju sędziuje polski arbiter, Szymon Marciniak.

Już od pierwszych minut zarysowała się spora przewaga podopiecznych Joachima Loewa. I bardzo szybko Niemcy wyszli na prowadzenie. W 8 minucie uderzeniem zza pola karnego bramkę zdobył Jerome Boateng.

Kilka minut później Niemcy mieli rzut karny. Do piłki podszedł Mesut Oezil i jedenastki nie wykorzystał.

Niemal cała pierwsza połowa to dominacja Niemców. Zawodnicy Loewa marnowali jednak jedną sytuację za drugą. Dopiero w końcówce do głosu doszli Słowacy, którzy zagrozili nawet bramce Manuela Neuera - świetną interwencją uchronił swój zespół od starty bramki. Ta sytuacja zemściła się za moment. W 43 minucie na 2:0 podwyższył Mario Gomez.

W 63 minucie bramkę na 3:0 zdobył zupełnie niepilnowany w polu karnym Julian Draxler, do którego zagrywał Mats Hummels. Niemcy już niemal pewni awansu do ćwierćfinału EURO 2016.

Oto w jakich składach na dzisiejszy mecz wyszły obie reprezentacje:

Niemcy: Neuer; Kimmich, Boateng, Hummels, Hector; Khedira, Kroos; Müller, Özil, Draxler; Gomez

Słowacja: Kozacik; Pekarik, Skrtel, Durica, Gyomber; Kucka, Hrosovsky, Skriniar, Hamsik,Weiss;Duris

Wynik tego meczu, jak również inne zdarzenia trwającego EURO, możecie typować na stronie Bet.pl.