Ostatnia aktualizacja: 29/03/16 22:36, Komentarzy: 15

6
15

Niemcy zdeklasowali reprezentację Włoch, wygrywając aż 4:1.

Od pierwszych minut to podopieczni Joachima Loewa mieli przewagę. Gianluigiego Buffona próbowali pokonać Julian Draxler, Mats Hummels, ale udało się dopiero Toniemu Kroosowi w 24 minucie spotkania. Po zagraniu Thomasa Muellera pomocnik Realu Madryt oddał precyzyjny strzał tuż zza linii pola karnego i pokonał włoskiego bramkarza.

Golkiper Juventusu w kolejnych minutach miał ręce pełne roboty - sparował uderzenie Thomasa Muellera, a także udanie interweniował przy strzale Juliana Draxlera. Kiedy wydawało się, że zawodnicy Antonio Conte zejdą na przerwę z jedną bramką straty do mistrzów świata, na 2:0 podwyższył Mario Goetze. Niemiecki pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Thomasa Muellera i uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce.

Po zmianie stron do roboty wzięli się Włosi. Już w 48 minucie gola mógł strzelić Riccardo Montolivo, ale nie trafił w światło bramki. Piłkarze z Półwyspu Apenińskiego wciąż próbowali, ale to Niemcy znowu strzelili. W sytuacji sam na sam z Gianluigim Buffonem Julian Draxler podał do Jonasa Hectora, a ten umieścił piłkę w pustej bramce.

W 74 minucie golkiper Juventusu wyciągał futbolówkę z siatki po raz czwarty. Buffon sfaulował w polu karnym Sebastiana Rudego, a na bramkę jedenastkę zamienił Mesut Oezil.

W 83 minucie honorowego gola zdobyli Włosi. Stephan El Shaarawy uderzył sprzed pola karnego, piłka po drodze obiła się jeszcze od Antonio Rudigera i przelobowała Marc-Andre ter Stegena.

***

Niemcy - Włochy 4:1 (2:0)
Bramki: Kroos 24, Goetze 45, Hector 59, Ozil 75 (kar.) - El Shaarawy 83.
Patricio77
Zarejestrowany od: 584 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
30.03.2016 / 19:56:30
Brawo.
damian022
Zarejestrowany od: 725 dni
Ilość komentarzy: 357
Oceny: +1161
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Real Madryt Hiszpania
30.03.2016 / 09:15:41
Nie można mieć pretensji do GIGIego że nie był wstanie wyciągnąć wszystkie piłki najlepszych piłkarzy mistrzów świata.Obrona Włochów w tym meczu była rozsypana....
/ -10
Licze, ze Niemcy wygraja to Euro. Zasluguja na nie jak nikt inny! :)
29.03.2016 / 23:06:39
Buffon bezradny, to co obrona wyprawiała to naprawdę przykre, jedynie przy sytuacji co spowodował karnego miał jakąś szansę, ale to i tak niewielką, wszystkie bramki po błędach obrońców. Przy 1 tylko bez szans. Szkoda, obecna reprezentacja Włoch to bieda, przykro mi bo kibicuję im, ale tam nie ma wizji zbyt dużej tym bardziej, że Conte do Chelsea, więc już będzie zmiana koncepcji po ME, no i najważniejsze, nie ma liderów, nie ma takich zawodników jak jeszcze parę lat temu, owszem są solidni, są świetni ale to nie jest reprezentacja taka jaką być powinna i nie wydaje mi się, żeby do ME się to zmieniło, aczkolwiek będę trzymał za nich kciuki
ownenemy1
Zarejestrowany od: 543 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +641
Liverpool FC Polska
29.03.2016 / 23:06:37
Włosi zagrali dziś cieniutko. Dosyć słaby atak, strasznie dziurawa obrona która zawsze była siłą Włochów w ostatnich latach i oto efekt.
NeverSurrender
Zarejestrowany od: 592 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1193
Bayern Monachium Niemcy Pogoń Szczecin
29.03.2016 / 23:02:07
Trzeba naprawde powiedziec, ze to byl bardzo dobry mecz ze strony niemcow. Oezil kapitalnie na 6tce zagral a Toni Kross to genialny pomocnik. On widzi luki, ktorzy inni nie widza. Te poddania przez pol pola - palce lizac. Moim zdaniem to nie wlochy zagraly tak slabo. Po prostu byl to kapitalny mecz niemcow.
Co do meczu z Anglia - powiedzialbym ,iz nie byli tak zdeterminowani na zwyciestwo jak to wlasnie byli z wlochami. Niemcy definitywnie faworyt na ME. Jednakze nie wykluczajce polski - ktora moim zdaniem jest najwiekszym czarnym koniem w ME.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1192 dni
Ilość komentarzy: 6871
Oceny: -7564
29.03.2016 / 23:01:37
/ -10
Jezeli z Wlochami tyle wygrali,to z Polska bedzie podwojnie.
29.03.2016 / 22:45:52
I ma ktoś jeszcze wątpliwości że Niemców stać na ME we Francji? Mecz z Anglia to był wypadek przy pracy. Obym się mylil ale porównując naszą wygrana z Finlandia z meczem Niemców możliwe że Niemcy nas stluka w czerwcu na kwaśne jabłko, a bardzo prawdopodobne że o awans zagramy z Ukraina i Irlandia Płn.
gryzior
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 1859
Oceny: +14429
Chelsea Londyn Wisła Kraków Polska
29.03.2016 / 22:45:38
A po ostatnim meczu tak bardzo niemieckie media płakały że jest kryzys a tu prosze 4-1 z Włochami.
29.03.2016 / 22:39:46
Spokojnie Niemcy zagrali świetnie, widać była dyscyplina hehe, ale to Włosi zagrali padake, więc... no co by nie było jednak Niemcy zagrali świetny mecz od dawien dawna, ale i tak Polska wygra z nimi na Euro! No wiem, że nie ale jestem optymistycznie nastawiony!