Niemcy:Kamiński na ławce, zwycięstwo VfB

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 20:37, Komentarzy: 0

0
0

VfB Stuttgart pokonało u siebie TSV 1860 Monachium 2:1 (2:1) w piątkowym spotkaniu 10. kolejki rozgrywek 2. Bundesligi.

Na Mercedes-Benz-Arena zwycięstwo kolegów z drużyny z ławki rezerwowych obserwował Marcin Kamiński.

Szybkie dwubramkowe prowadzenie siedmiokrotnym mistrzom Niemiec zapewnili po niespełna dwudziestu minutach gry Turek Berkay Ozcan i Simon Terodde.

Dziesięć minut przed przerwą kontaktowego gola dla przyjezdnych zdobył Levent Aycicek, ale na więcej "Lwy" nie było już stać. Ekipa ze stolicy Bawarii doznała w ten sposób czwartej porażki z rzędu i spadła na piętnaste miejsce w tabeli.

"Die Schwaben" natomiast po szóstym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunęła się na pozycję wicelidera klasyfikacji zaplecza Bundesligi.