betclic

Niepewna przyszłość Balotellego

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 15:23, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Puma, wikipedia

Brendan Rodgers, menedżer Liverpoolu, nie wie, czy Mario Balotelli będzie zawodnikiem jego zespołu w nadchodzącym sezonie.

- Nie jestem pewien. Wszystko zależy od Mario. Bardzo ciężko pracuje, by być w formie na start sezonu. Nie ma go oczywiście z nami na tournée, ale trenuje w ośrodku Melwood z wieloma innymi piłkarzami - stwierdził w wywiadzie dla Sky Sport Brendan Rodgers.

W poniedziałek Balotelli rozzłościł kibiców "The Reds" gratulacjami dla Raheema Sterlinga za strzelonego w debiucie dla Manchesteru City gola.   

Włoski napastnik nie znalazł się kadrze klubu na przedsezonowe tournée po Azji i Australii. Kupiony w ubiegłym roku za 16 milionów funtów zawodnik, nie ma za sobą najlepszego sezonu. W podstawowej jedenastce od pierwszej minuty wybiegł raptem 10 razy. Łącznie w 28 spotkaniach, które rozegrał we wszystkich rozgrywkach, zdobył tylko 4 bramki. Co więcej, po pozyskaniu przez Liverpool Christiana Benteke i Roberto Firmino, konkurencja w zespole o miejsce w ataku będzie jeszcze większa.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Ochujany
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2220
Kibicuje:
FC Barcelona
22.07.2015 / 20:05:25
Coś mi się poczuwa, że Mario odnajdzie się jedynie na Wii. Mocno trenuj!

Tabela