Niesamowita Islandia! Do 90 minuty przegrywali 1:2, ale wygrali 3:2!

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 22:54, Komentarzy: 12

0
12

Islandia do 90 minuty przegrywała z Finlandią 1:2, by strzelić jeszcze dwa gole i zapewnić sobie zwycięstwo.

Spotkanie zaczęło się od prowadzenia Finlandii - do siatki w 21 minucie trafił Pukki. Potem wyrównał Arnason, ale za moment na prowadzeniu po trafieniu Loda znowu byli goście. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 90 minuty.

Wtedy bramkę wyrównującą zdobył Finnbogason, a w szóstej minucie doliczonego czasu gry na 3:2 strzelił Sigurdsson i tym samym gospodarze w tak niezwykłych okolicznościach zapewnili sobie zwycięstwo.

W innym meczu grupy I Kosowo uległo Chorwacji 0:6. Na Stadiumi Loro Borici w Szkodrze najpierw jeszcze przed przerwą trzykrotnie do siatki gospodarzy trafił Mario Mandżukić, a po zmianie stron efektowne zwycięstwo przypieczętowali jeszcze Matej Mitrovic, Ivan Perisic oraz Nikola Kalinic.

Dzięki tej wygranej wygranej Chorwaci objęli prowadzenie w tabeli. W trzecim czwartkowym meczu tej grupy Turcja zremisowała z Ukrainą 2:2.