Niesamowity gol Davida Villi. Co za lob! [VIDEO]

Photo Works / Shutterstock.com
David Villa strzelił niesamowitego gola dla New York City w meczu z Philadelphia Union. Jego drużyna wygrała 2:0.

Zespół z Nowego Jorku prowadził od 52. minuty, gdy do siatki trafił Jack Harrison. W końcówce gospodarze dążyli do remisu, ale decydujący cios zadał Villa.

Hiszpan wystartował do piłki wystrzelonej spod własnej bramki, wygrał pojedynek z obrońcą rywal i... kopnął na bramkę niemal z połowy boiska. To niesamowite uderzenie po prostu trzeba zobaczyć:

Po meczu Villa mówił o swoim strzale z rozbrajającą szczerością. - Byłem trochę zmęczony biegiem, więc po prostu strzeliłem na bramkę. Wpadło - mówi mistrz świata z 2010 roku.

Bramka Villi zrobiła olbrzymie wrażenie na kolegach z drużyny. - To jeden z najlepszych goli, jakie widziałem w ciągu całej mojej kariery - zachwyca się Andrea Pirlo.
Źródło: goal.com