Niespodzianka na Camp Nou, Barca remisuje z Deportivo

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 18:03, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze FC Barcelony zaledwie zremisowali na własnym stadionie z Deportivo La Coruna w meczu 15. kolejki Primera Division 2:2 (1:0).

Bramki w tym spotkaniu dla Dumy Katalonii strzelali odpowiednio Leo Messi i chorwacki pomocnik Ivan Rakitić. Natomiast trafienia po stronie gości zanotowali Lucas Perez Martinez oraz Alex Bergantinos, który ostatecznie rezultat rywalizacji ustalił w 86. minucie.

Ekipa prowadzona przez Luisa Enrique, która zanotowała swój drugi podział punktów w hiszpańskiej ekstraklasie w tym sezonie, wciąż zajmuje pierwszą lokatę w tabeli. Z kolei Blanquiazules po piętnastu rozegranych meczach z dorobkiem 23 punktów plasują się na bardzo wysokim szóstym miejscu.