Niespodziewana porażka Interu, remisy Lazio i Empoli

Ostatnia aktualizacja: 16/10/16 17:29, Komentarzy: 2

0
2

W jednym z najciekawszych meczów 8. kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan niespodziewanie przegrał 1:2 z Cagliari Calcio. W 26. minucie rzutu karnego dla Nerazzurrich nie wykorzystał Mauro Icardi.

To spotkanie należało do Melchiorriego, który ustrzelił dublet. Najpierw w 70. minucie, kiedy Di Gennaro dograł do niego futbolówkę, ten, mimo asysty obrońcy pokonał Samira Handanovicia. Kwadrans później powtórzył swój wyczyn, zwłaszcza, że golkiper Interu popełnił błąd i źle interweniował.

Obrońca gości, Bartosz Salamon obejrzał to starcie z ławki rezerwowych.

Lazio zremisowało z Bologną 1:1, dzięki Immobile, który w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, natomiast Fiorentina bezbramkowo zremisowała z Atalantą Bergamo.