Niespodziewany remis Realu, piękny gol Betisu [video]

Ostatnia aktualizacja: 24/01/16 22:27, Komentarzy: 8

0
8

Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Realem Betis w spotkaniu 21. kolejki ligi hiszpańskiej. Dla gospodarzy był to jedenasty mecz z rzędu bez wygranej.

Pierwszego gola zdobyła drużyna z Sewilli w siódmej minucie gry. Alvaro Cejudo oddał mocny strzał z woleja z linii pola karnego i trafił w okienko bramki Keylora Navasa. Dla 31-letniego skrzydłowego było to jego pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

"Królewscy" doprowadzili do wyrównania w 71. minucie spotkania. James Rodriguez otrzymał prostopadłe podanie od Toniego Kroosa i wyłożył piłkę Karimowi Benzemie. Francuz z bliskiej odległości trafił do pustej bramki.

Po remisie, piłkarze Zinedine'a Zidane'a zajmują trzecie miejsce w tabeli. Mają cztery punkty straty do prowadzącej w lidze, FC Barcelony. Kataloński klub rozegrał jednak o jedno spotkanie mniej. Real Betis jest na czternastej pozycji w Primera Division.

Kolejnym rywalem stołecznej drużyny będzie Espanyol Barcelona. Real Betis w następnej serii gier zmierzy się z Realem Sociedad.