betclic

Niezgoda zadowolony z przenosin do Ruchu, ale nie z miejsca "Niebieskich" w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 29/12/16 20:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo.pl

Przychodząc do Ruchu liczyłem przede wszystkim, że będę więcej grał niż w Legii – mówi Jarosław Niezgoda, który w rozmowie z oficjalną stroną chorzowian podsumował 4 miesiące gry w Niebieskich barwach.

- W Legii właściwie nie łapałem się do osiemnastki meczowej. W Ruchu wyglądało to już zupełnie inaczej. W pierwszych dwóch meczach po moim przyjściu siedziałem tylko na ławce, ale już w Pucharze Polski z Lechem udało mi się zadebiutować. Niestety mecz przegraliśmy, ale chyba dobrze się zaprezentowałem, bo w kolejnym spotkaniu wyszedłem już w podstawowym składzie. Wydaje mi się, że z każdym kolejnym spotkaniem dawałem trenerowi sygnał, że warto na mnie stawiać, bo strzelam regularnie bramki - przyznaje Niezgoda.

- Przychodząc do Ruchu liczyłem przede wszystkim, że będę więcej grał niż w Legii. Jeżeli chodzi o mnie, to wyszło bardzo dobrze. Zagrałem w zasadzie pół rundy i myślę, że moje statystyki są całkiem niezłe. Szkoda tylko, że mamy tak niezadowalające miejsce w tabeli - żałuje młody napastnik.

Zawodnika zapytano również o to, co zawodziło w jesiennych spotkaniach. - Niestety nie mam na to żadnej recepty. Czegoś nam brakowało. Czasem zbyt łatwo przegrywaliśmy mecze. Najbardziej bolały nas te porażki jednobramkowe, bo wcale źle nie graliśmy, ale po własnych, niewymuszonych błędach dawaliśmy rywalom strzelić gola. Często też za szybko traciliśmy bramki i musieliśmy gonić wynik, a wiadomo, że wtedy o wiele trudniej o korzystny rezultat - zaznacza.

- Teraz, niestety naszym głównym celem jest utrzymanie w lidze. Nie wiem co było zakładane przed sezonem, ale na pewno nikt nie dopuszczał nawet do myśli takiej sytuacji jaka jest teraz. Pamiętajmy jednak, że awans do pierwszej ósemki będzie bardzo ciężki, ale nie niemożliwy. Jeżeli dobrze wejdziemy w nową rundę, to wszystko jest do zrobienia - podsumowuje swoją wypowiedź podopieczny Waldemara Fornalika.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
WizjaGry
Zarejestrowany od: 189 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +202
Kibicuje:
São Paulo Grêmio Flamengo Santos Brøndby IF Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Newcastle United Fulham
30.12.2016 / 00:45:10
Niech tam zawojuje ktoś pokroju Bruno de Carvalho. Dlaczego nie ma tutaj odważnych tu można też rozwinąć piłkę i zarobić niezłą kasę co widać po Legii. Szkoda że nie ma tu takich facetów z jajami by inwestować w polskie kluby i polskich piłkarzy pokroju Niezgody. Jestem ciekaw jakie plany ma wobec niego Magiera i czy wgl jakieś ma bo w sumie jak tak patrzę na te 7 goli to ni to szału nie ma ni to wielkie halo po piłkarzu Legii. Hhmmmm trzeba zwiększyć poziom rozgrywek by w tym wieku piłkarze mieli po 17 bramek w lidze przy takiej ilości występów. Jak Leśny jestem niepoprawnym optymistą.

Tabela