betclic

Nikitović: Zostaję w Łęcznej, ale w innej roli

Ostatnia aktualizacja: 04/07/16 08:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Veljko Nikitović otrzymał propozycję pracy w roli asystenta w sztabie szkoleniowym Andrzeja Rybarskiego - poinformował na swojej oficjalnej stronie Górnik Łęczna.

35-letni pomocnik występował w zespole z Lubelszczyzny przez trzynaście sezonów, a pod koniec czerwca zakończył karierę.

- Pewien etap w moim życiu się kończy, ale przede mną następny, równie emocjonujący. Nigdzie się nie wybieram. Zostaję, ale w innej roli - potwierdził Serb.

- Zawsze chciałem spróbować swoich sił w sztabie szkoleniowym. Teraz będą miał ku temu okazję. Już od pewnego czasu zajmuję się tymi sprawami i nie ukrywam, że dobrze się czuję w tej roli. Do ustalenia pozostały nam jedynie kwestie formalne związane z nową umową - ujawnił zawodnik, który w koszulce zespołu z Łęcznej zaliczył w sumie 302 spotkania i strzelił osiemnaście bramek.

- Vejlko jest legendą naszego klubu i już wcześniej wykazywał się odpowiednimi predyspozycjami, żeby po zakończeniu kariery, kontynuować swoją przygodę z Górnikiem w innej roli. Ta propozycja jest naturalną koleją rzeczy - dodał prezes Górnika Artur Kapelko.

(za gornik.leczna.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!