betclic

Nikolić: byliśmy lepsi przez całe spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 10:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Gwiazda Legii nie może pogodzić się z porażką z Piastem.

- W pierwszej połowie mogłem strzelić drugiego gola. Wtedy ten mecz inaczej by wyglądał. Świetnie jednak zachował się obrońca rywali, który wybił piłkę z linii bramkowej. Wykonał swoje zadanie solidnie. Nie byłem w łatwym położeniu przy tym uderzeniu. Futbolówka wylatywała z boiska, a ja musiałem jeszcze ścigać się z bramkarzem i innym defensorem. Strzeliłem moją słabszą, lewą nogą i nic więcej z tego już nie mogłem zrobić - powiedział Nemanja Nikolić po przegranym pojedynku z Piastem.

- Nie straciliśmy koncentracji po tym, jak zaczęliśmy prowadzić. Byliśmy lepszą drużyną podczas całego tego spotkania, ale nie potrafiliśmy zdobyć kolejnych goli. Czasem tak się zdarza, że piłka po prostu nie chce wpaść do siatki. Futbol na tym polega - mówił snajper stołecznej ekipy cytowany przez legia.net.

- Ondrej doznał urazu. Mam nadzieję, że wszystko z jego nogą będzie w porządku. Zastąpił go Prijović, zmieniliśmy trochę system gry. Oni obydwaj są bardzo dobrymi piłkarzami. „Prijo” to klasowy napastnik. Potrafimy grać w ustawieniu z dwoma snajperami, ale dzisiaj nie udało nam się zwyciężyć. Przegraliśmy nasz pierwszy mecz w Ekstraklasie, ale musimy szybko o tym zapomnieć, ponieważ już w czwartek czeka nas ważny pojedynek w Lidze Europy - zakończył „Niko”.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela