betclic

Nikolić: Dla Czerczesowa chce się pracować

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 21:01, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

W plebiscycie Polskiego Związku Piłkarzy najlepszym graczem naszej ligi w minionym roku został wybrany głosami innych zawodników Nemanja Nikolić

- To naprawdę wielka rzecz. Gdy jest się nowym, zwłaszcza w zagranicznej lidze, trzeba zrobić wszystko, by być lepszym od innych, zwłaszcza od miejscowych. To cudowne uczucie, gdy zarówno twoi koledzy, jak i rywale uznają twoje umiejętności i doceniają twoją grę. Słowa pochwały od kolegów z boiska mają największą wartość - skomentował w rozmowie dla PZP "Niko".

- To był dla mnie dobry rok. Zostałem mistrzem i królem strzelców na Węgrzech, a obecnie jestem w wielkim klubie w Polsce. Legia ma piękne tradycje i ambitne cele, do których chce dążyć. Dla mnie stanowi to dodatkową motywację. Chcę się bić o europejskie puchary, zagrać w Champions League! - deklarował snajper wicemistrzów Polski.

- Na samym początku najważniejszym było zaadoptować się w nowej drużynie, w nowej lidze i zupełnie nowym kraju. Dobre wyniki i bramki bardzo się do tego przyczyniły i pokazały innym na co mnie stać. Odwdzięczyłem się w ten sposób wszystkim, którzy pokładali we mnie nadzieję. Ktoś we mnie uwierzył, sprowadził do Polski i pozwolił strzelać gole dla tego klubu. To znaczyło dla mnie naprawdę wiele. Zobaczysz, że latem uda nam się osiągnąć wszystko co sobie założyliśmy - zapewnił Nikolić cytowany przez pzp.info.pl.

Węgier został również zapytany o współpracę ze Stanisławem Czerczesowem. - To bardzo twardy i konkretny fachowiec. Trener zwraca się bezpośrednio do każdego z nas. Prawdą jest, że czasem stara się trochę zluzować, ale w odpowiednim momencie każdy musi być skoncentrowany na pracy. Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje, czuję że we mnie wierzy i dzięki temu, daje mi swobodę w grze. Czuję w swoich poczynaniach wpływ jego treningów, dzięki którym staję się lepszym piłkarzem. To profesjonalista, dla którego chce się pracować i dawać z siebie wszystko na murawie - podsumował napastnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 509 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
25.01.2016 / 21:46:56
Ciekawe ile bramek Nikolić strzeli w rundzie wiosennej.
Junior
emerHK
Zarejestrowany od: 1265 dni
Ilość komentarzy: 154
Oceny: +595
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Wisła Płock Polska
26.01.2016 / 08:43:56
Jak zostanie w Polsce, to pewnie sporo naciuka. Ale jesli przeniesie sie do mocniejszej ligi - watpie.

Tabela