betclic

Nikolić: Jeden gracz nie jest w stanie wygrać meczu

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 09:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:0 w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu rywalizacji strzelec jednej z bramek, Nemanja Nikolić, przyznał, że uzyskany rezultat jest zasługą całego zespołu.

- Jeden zawodnik nie jest w stanie w pojedynkę wygrać meczu. Zadaniem napastnika jest zdobywanie bramek i jeśli trafi do siatki, wszyscy mówią akurat o nim. Pokazaliśmy jednak ducha drużyny. To zespołowe zwycięstwo - powiedział Węgier cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie było łatwo, bo Wisła postawiła nam trudne warunki. To było bardzo wyrównane spotkanie, w trakcie którego czekało na nas mnóstwo wyzwań i pojedynków. Do samego końca wierzyliśmy w sukces i mieliśmy siły na to, by ostro walczyć. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Piast stracił punkty, a już w następnej kolejce będziemy grali właśnie z nim. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zmniejszyliśmy stratę - dodał.

- Nie oznacza to jednak, że nadchodzące spotkanie będzie najważniejszym w sezonie. Przed nami jeszcze wiele meczów. Jeśli chcemy być mistrzem, musimy wygrywać w takich starciach. Nie ma miejsca na porażki. Obecnie skupiamy się już tylko na pojedynku z Napoli. W Lidze Europy nie wszystko zależy od nas. Musimy patrzeć na inne wyniki, by kontrolować szanse na wyjście z grupy - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela