betclic

Nikolić: Napastnika rozlicza się ze strzelonych goli

Ostatnia aktualizacja: 27/07/15 11:00, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Nemanja Nikolić stwierdził, że jego rolą w Legii Warszawa jest strzelanie goli.

- Rozmawialiśmy przed meczem, wiedzieliśmy o co zagramy. Staraliśmy się strzelić szybko gola, bo inaczej mogliśmy mieć później problemy. Zagraliśmy bardzo dobrze w ofensywie. W pierwszej połowie mieliśmy sporo okazji i strzeliliśmy trzy gole. W drugiej części gry utrzymaliśmy tempo i dołożyliśmy kolejne dwie bramki. Ważne też, że nie udało się przeciwnikowi strzelić gola - mówił po meczu z Podbeskidziem jeden ze strzelców goli, Nemanja Nikolić.

- To dla mnie ważne, by cały czas zdobywać wiele bramek i zaliczać asysty. Każdy zawodnik przed meczem wie jaka jest jego rola, a ja chcę wykonywać ją jak najlepiej. Strzelam gola w drugim meczu ligowym z rzędu z czego jestem bardzo zadowolony. Jutro jednak rozpoczynamy przygotowania do kolejnego spotkania, bo to jest ważniejsze - dodaje reprezentant Węgier cytowany przez legia.net. 

- To normalne, że piłkarz chciałby grać tak długo jak to jest możliwe, najlepiej przez całe dziewięćdziesiąt minut. Ja przede wszystkim robię to, czego chce trener i staram się udowodnić, że gram coraz lepiej. To szkoleniowiec decyduje kto gra i ile czasu. Dzisiaj zagrałem czterdzieści pięć minut, przede wszystkim zagrałem dobrze i strzeliłem gola - powiedział napastnik Legii.

- W pięciu meczach zdobyłem cztery bramki. Cieszę się z tego, bo dla napastnika liczy się to, by strzelać gole w każdym meczu. Gdy tego nie robi szkodzi to zarówno jego psychice jak i dyspozycji całej drużyny. Jeżeli nowy napastnik nie strzela przez pierwsze trzy, cztery mecze, wtedy zaczyna się robić nerwowy i gra się coraz trudniej. Co prawda strzelanie w każdym meczu też do łatwych rzeczy nie należy, ale moim celem jest trafianie do siatki rywali w każdym meczu - stwierdził.

- Każda drużyna grająca w Lidze Europy jest dobra. Musimy poznać słabe strony Kukesi, a przede wszystkim powstrzymać dobrą dyspozycję w ofensywie. Nasza jakość w ataku rośnie. Wiemy, że jeżeli odpadniemy na tej fazie, to będziemy w trudnym położeniu - mówi "Niko" i równocześnie zaznaczył, że drużyna jest coraz bardziej mocna mentalnie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
buczuś
Zarejestrowany od: 1735 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +1776
Kibicuje:
Manchester United
27.07.2015 / 12:56:21
tak a za chwile Berg bedzie go sadzał na ławce jak to on potrafi i za pewne bedzie grał Prijović, który nie umywa sie do Nikolicia co pokazaly dotychczasowe mecze.
Junior starszy
mitthian
Zarejestrowany od: 1735 dni
Ilość komentarzy: 232
Oceny: +1399
Kibicuje:
Inter Mediolan Legia Warszawa Polska
27.07.2015 / 12:21:45
Dobrze gada - polać mu:)