betclic

Nikolić: Presja podwójnej korony jest wielka

Ostatnia aktualizacja: 03/05/16 16:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Legia obchodzi stulecie i pierwszym krokiem do uczczenia takich urodzin był "Puchar jest nasz". W niedzielę czeka nas bardzo ważne spotkanie z Piastem i będzie to niezwykle istotny mecz w kontekście walki o mistrzostwo kraju. Presja zdobycia podwójnej korony jest wielka - powiedział po meczu z Lechem Poznań Nemanja Nikolić.

Napastnik stołecznej ekipy został również zapytany o pirotechnikę. - Wszystko jest w naszych rękach i ciężko pracujemy na sukcesy. Sytuacja z rzucaniem rac na boisko przez kibiców Lecha była dziwna. Rzadko zdarza się coś takiego, a sędzia doliczył dwanaście minut. Szkoda, że pirotechnika była rzucana w Arkadiusza Malarza - zauważył snajper cytowany przez portal Legia.Net.

- Muszę podkreślić, że kibice Legii byli fantastyczni. Wspierali nas od pierwszej do ostatniej minuty, tak samo jak we wszystkich meczach trwającego sezonu. To czyniło nas silniejszymi. Musimy przez chwilę poświętować, ale szybko wrócimy do treningów i skupimy się na walce o mistrzostwo. Jesteśmy profesjonalistami i chcemy wygrać podwójną koronę - dodał reprezentant Węgier.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!