betclic

"Nikt się nie spodziewał, że Jagiellonia będzie w tak dobrej dyspozycji"

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 19:28, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Śląsk-Termalica)

– Jagiellonia, w porównaniu z poprzednim sezonem, zmieniła styl. Teraz dłużej utrzymuje się przy piłce. My mamy swój pomysł na grę. Wymaga od nas konsekwencji i koncentracji – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Krzysztof Baran.

Pomarańczowo-żółto-niebiescy po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli bardzo wysokie drugie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Nad trzecią Lechią Gdańsk mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi.

Nikt się nie spodziewał, że Jagiellonia Białystok będzie w tak dobrej dyspozycji. Nie jestem więc wyjątkiem. Zapowiada się fajne spotkanie. Dla mnie ma dodatkowy wymiar, bo zagramy z moim byłym klubem, a to zawsze rodzi emocje – stwierdził Krzysztof Baran, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

Jagiellonia, w porównaniu z poprzednim sezonem, zmieniła styl. Teraz dłużej utrzymuje się przy piłce. My mamy swój pomysł na grę. Wymaga od nas konsekwencji i koncentracji. Jaga ma liczne atuty. Formą i też statystykami wyróżnia się ostatnio Konstantin Vassiljev, to głowa tego zespołu, ale jego koledzy również nie odstają od niego – zaznaczył.

Jesteśmy dopiero po jednej trzeciej sezonu. Dla nas najważniejsze jest wywalczenie miejsca w pierwszej ósemce. Zajęcie fotela lidera z pewnością będzie bardzo miłe, ale to wszystko może się zmienić. Konkurencja w rozgrywkach jest niezwykle wyrównana – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21372
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 10:28:55
Też się nie spodziewałem że Jaga bedzie tak wysoko a LEGIA tak nisko!