betclic

Novak Djoković zwolnił Beckera

Ostatnia aktualizacja: 07/12/16 09:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com

Niedawny lider światowego rankingu po trzech latach zakończył współpracę z Borisem Beckerem. Novak Djoković współpracując z legendą niemieckiego tenisa wywalczył aż sześć tytułów wielkoszlemowych.

Boris Becker opiekował się Djokoviciem od końca 2013 roku. To właśnie w czasie wspólnej pracy z Niemcem Serb miał najlepszy okres w karierze. Ostatnie miesiące nie były już tak udane. Becker krytykował podopiecznego za zaniedbania w przygotowaniach do najważniejszych turniejów w efekcie czego Djoković stracił prowadzenie w rankingu ATP na rzecz Andy'ego Murraya.

- To były trzy bardzo udane lata, ale wspólnie z Beckerem zadecydowaliśmy, żeby zakończyć naszą współpracę. Udało nam się w pełni zrealizować cele, jakie sobie stawialiśmy. Pragnę podziękować Borisowi za pracę, poświęcenie i zaangażowanie - napisał w oświadczeniu Novak Djoković.

Nieoficjalnie mówi się, że o końcu współpracy zadecydowała przyjaźń Djokovicia z Pepe Imazem. Hiszpan określa siebie jako "lekarza duszy". W jego domu odbywają się seanse, podczas których w niekonwencjonalny sposób pomaga pacjentom. Znachor towarzyszył Serbowi podczas kilku ostatnich turniejów, co miało zirytować Beckera.
Źródło: atpworldtour.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!