betclic

Nowak: Chcemy pozostać w grze o czołowe miejsca

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 17:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

To będzie zupełnie inny mecz niż ten z 30. kolejki. Mamy w tym spotkaniu wiele do zyskania. Chcemy pozostać w grze o czołowe miejsca – powiedział tuż przed starciem z Ruchem Chorzów trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Po 34. kolejkach Lechiści zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej szóste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii tracą cztery "oczka". 

To będzie zupełnie inny mecz niż ten z 30. kolejki. W drużynie Ruchu będą mogli zagrać ci zawodnicy, których zabrakło wtedy z powodu nadmiaru żółtych kartek. Mamy w tym spotkaniu wiele do zyskania. Chcemy pozostać w grze o czołowe miejsca – przyznał 51-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Na pewno różnica punktowa do Cracovii i Zagłębia Lubin nie jest duża i jest do odrobienia. Nie ma już jednak miejsca na żadną pomyłkę, bo zostało coraz mniej spotkań do rozegrania. Musimy być skoncentrowani i do meczu z Ruchem przystąpimy z szacunkiem – kontynuował.

Na pewno w ostatnich meczach pewne rozwiązania, które stosowaliśmy, nie dawały nam możliwości zdobycia goli. Ale nie ma powodu do niepokoju. Stwarzamy sobie sytuacje, tylko musimy być bardziej skoncentrowani przy ich wykorzystywaniu. Ciężko pracujemy w ofensywie, by wykreować sobie dogodną okazję, więc nie możemy tego marnować – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela