betclic

Nowak: Nie rozpatrujemy spotkania z Cracovią w kategoriach rewanżu

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 17:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Nie możemy cały czas być niezadowolonymi, nie można spuszczać głów za każdym razem, jeśli nam coś nie wyjdzie. Jesteśmy przecież bardzo dobrą drużyną – przyznał na konferencji prasowej przed spotkaniem z Cracovią trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Biało-Zieloni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują czwarte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów, a więc tyle samo co liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok. 

Przerwa na kadrę dobrze nam zrobiła. Mogliśmy z pewnej perspektywy spojrzeć na to, co dotychczas robiliśmy, zastanowić się nad tym, w którym miejscu jesteśmy i gdzie chcemy być jako cała drużyna. Przeanalizowaliśmy te rzeczy, które były złe w naszej grze, ale i uwypukliliśmy te dobre – stwierdził Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

Nie możemy cały czas być niezadowolonymi, nie można spuszczać głów za każdym razem, jeśli nam coś nie wyjdzie. Jesteśmy przecież bardzo dobrą drużyną i jeśli będziemy skupieni na tym, co chcemy w tym sezonie osiągnąć, to to nam wszystkim pomoże – zaznaczył.

Nie rozpatrujemy spotkania z Cracovią w kategoriach rewanżu. Chcemy zagrać dobry mecz i nie iść w nim na skróty, tylko krok po kroku realizować to, co sobie założymy. Dzięki temu znajdziemy drogę do zwycięstwa. Uważam, że stać nas na to, żeby zagrać 90 minut na pełnych obrotach, z pełnym zaangażowaniem i skupieniem, ale również pokorą – podsumował były szkoleniowiec DC United.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7288
Oceny: +20491
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
09.09.2016 / 06:30:01
Rewanż nie rewanż.....dziś na remis i tak.

Tabela