betclic

Nowak: Widzieliśmy, co zrobił Ajax. Póki piłka w grze, wszystko jest możliwe

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 17:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Do meczu z Legią podchodzimy z wiarą we własne umiejętności i tym, że jesteśmy dobrym zespołem. Wierzyliśmy w to całą wiosnę, więc w końcówce sezonu ta wiara musi pozostać niezachwiana – stwierdził przed środowym starciem ze stołecznym zespołem trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Po 35. kolejkach Lechiści zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej piąte miejsce. Jak do tej pory Biało-Zieloni zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii tracą cztery "oczka".

– Widzieliśmy w ostatni weekend jak potoczyły się losy Ajaxu Amsterdam, który stracił tytuł mistrzowski w ostatnim spotkaniu. Dlatego, choć może zabrzmi to banalnie, wierzymy w powiedzenie Kazimierza Górskiego, że dopóki piłka jest w grze, to wszystko jest możliwe – przyznał Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

– Dlatego do meczu z Legią podchodzimy z wiarą we własne umiejętności i tym, że jesteśmy dobrym zespołem. Wierzyliśmy w to całą wiosnę, więc w końcówce sezonu ta wiara musi pozostać niezachwiana – zaznaczył były opiekun Philadelphia Union.

Od pierwszego wiosennego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała aż do teraz staramy się prezentować nasz własny styl i kulturę gry, choć nie zawsze było to tak widoczne. Spodziewam się bardzo dobrego, otwartego meczu, który będzie widowiskiem dla kibiców – dodał szkoleniowiec Biało-Zielonych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela