betclic

Nowy kontrakt trenera Manchesteru City

Ostatnia aktualizacja: 07/08/15 13:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Alfonso Jimenez, wikicommons

Trener Manuel Pellegrini podpisał nową umowę z Manchesterem City - ogłoszono na stronie internetowej klubu z Etihad Stadium. 

Chilijczyk związał się z drużyną "The Citizens" kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. To ważny sygnał wysłany przez klub z Manchesteru, bo media spekulowały, że po tym sezonie jego nowym trenerem zostanie Josep Guardiola. Kontrakt Hiszpana z Bayernem Monachium wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku. Nie wiadomo, czy zostanie przedłużony.

- Jestem dumny z tego, że mogę prowadzić Manchester City. Cieszę się, że przedłużyłem kontrakt. Mam bardzo dobrych piłkarzy i świetny sztab szkoleniowy. Jestem skoncentrowany na tym, by dobrze rozpocząć rozgrywki i wynagrodzić fanom nieustanne wsparcie – powiedział 61-letni trener.

Nowe kontrakty z klubem podpisali również asystenci Pellegriniego: Ruben Cousillas, Xabier Mancisidor i Jose Cabello. Wszyscy przedłużyli swoje umowy do końca czerwca 2017 roku.

Pellegrini objął stanowisko trenera Manchesteru City w czerwcu 2013 roku. Wcześniej prowadził m.in. Malagę, Real Madryt, Villarreal i River Plate.
Źródło: asinfo. / własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela