betclic

Nowy snajper już trenuje z Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 13/01/16 18:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Nowy napastnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek, ma za sobą pierwszy trening z zespołem Białej Gwiazdy - czytamy na oficjalnej stronie krakowian.

Po wprowadzeniu do zajęć sztab szkoleniowy przygotował ćwiczenia typowo piłkarskie. Podczas środowych zajęć nie zabrakło akcentu strzeleckiego, podczas którego swoje umiejętności zaprezentował także Zdenek Ondrasek. - Z niecierpliwością czekałem na pierwszy trening i jestem zadowolony, że uczestniczyłem w zajęciach Wisły. Cieszę się, że po ostatnich trudnych dniach mogłem wybiec na boisko i normalnie przygotowywać się z drużyną – powiedział nowy snajper Wisły.

27-letni czeski napastnik na mocy zawartej umowy będzie występować z "Białą Gwiazdą" na piersi przez najbliższe trzy lata.

Ondrasek ostatnio był związany z norweską drużyną Tromsoe IL. W jej barwach w minionym sezonie zaliczył 27 występów, w których strzelił dziewięć bramek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 508 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
13.01.2016 / 19:54:27
Cieszę się że Ondrasek przeszedł do Wisły.

Tabela